Rozszerzona Rzeczywistość

Augmented Reality

rozszerzona rzeczywistość
Centrum

Badawczo-Rozwojowe.

baner

" AR pozwala jednostkom pozostać obecnym w prawdziwym świecie, pozwalając przy tym na jego ulepszenie, poprzez pokazywanie, co obecnie się dzieje. Większość ludzi nie chce odcinać się od zewnętrznego świata na długi czas (…). Z technologią AR nie trzeba być w czymś w pełni pogrążonym — może być to tylko część twojej rozmowy, twojego świata.

Tim Cook

Tworzymy unikalne produkty:

 

AR – nowatorski ekosystem szkoleniowy wykorzystujący technologię mieszanej rzeczywistości

OMNIDEV – oprogramowanie wspierające efektywną współpracę i poprawiające mobilność pomiędzy kooperantami na każdym etapie budowy i utrzymania technicznego nieruchomości

EMS oprogramowanie do innowacyjnego zarządzania mobilną współpracą przy usuwaniu usterek na budowie w procesie inwestycyjnym
 

Rozszerzona rzeczywistość

Zajmujemy się rozwojem produktów informatycznych wykorzystujących technologię wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

W związku z realizacją projektów finansowych z POIR oraz RPO, poszukujemy nowych osób do naszego zespołu.
Jeżeli chcesz z nami współpracować prześlij nam swoje CV. Specyfika projektów, które realizujemy powoduje, że często prowadzimy rekrutacje otwarte.

Przedstaw nam swoje realizacje i pokaż co Cię wyróżnia. W naszym zespole zawsze znajdziemy miejsce dla kreatywnych i zaangażowanych osób!

Bo JUTRO JEST DZIŚ!

Masz pytania? Nie czekaj i pytaj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VOBACOM Sp. z o.o., ul. Wschodnia 36 d, 87-100 Toruń, w celu obsługi zapytania.